O firmě

 Firma, která byla založena v roce 1999 pod názvem ing. Pavel Matyáš - provádění staveb a následně v roce 2004, kdy byla převedena z fyzické osoby na subjekt právní s názvem IPM Building spol.s r.o. se především soustředí na stavby rodinných domů a vil se specializací na architektonicky zajímavé a náročné objekty. Firma má středisko stavební výroby a výroby truhlářské, v současné době ve firmě pracuje přibližně 50 zaměstnanců, jak v oblasti technického vedení (stavitelé, příprava staveb, vedoucí truhlárny), tak v oblasti dělnické (zedníci, stavební dělníci a truhláři).
Jednatelem a jediným majitelem firmy je autorizovaný inženýr v oblasti pozemních staveb ing.Pavel Matyáš, který se oboru staveb pro privátní klienty věnuje více jak 20 let.
Vzhledem k bohatým zkušenostem a znalostem získaným na náročných stavbách je firma IPM Building spol.s r.o. schopna nabídnout zákazníkovi jak kvalitu v jednotlivých profesích, tak hlavně profesionální přístup po celou dobu stavby a i po jejím dokončení a během záruční doby.
Ve specializovaných profesích firma IPM Building spol.s r.o. spolupracuje s osvědčenými dodavateli všech potřebných řemesel ( viz naši dodavatelé v public relation) a je schopná zajistit veškeré požadavky zákazníků.
Většina staveb vzniká a je realizována ve spolupráci s architektonickými ateliéry či jednotlivými architekty z celé republiky formou naprosto individuálních projektů. Častokrát bylo realizovano i několik staveb s jedním autorem ( viz architekti v public relation), což je vždy dokladem velmi dobře odvedené práce, stejně jako opakovaně uveřejněné stavby v různých mediích i knihách, kdy především pět realizací bylo zařazeno do Ročenek České architektury.


Máme snahu jít stále dopředu, učit se nové technologie, poznávat nové materiály a především se snažíme být zákazníkovi oporou při realizaci, komunikovat s ním a snažit se vždy přispět svými dovednostmi a znalostmi k tomu, aby naše společné dílo splňovalo jeho představy.
Bez těchto vlastností není možné stavět domy, jaké jsou představeny v části "naše realizace".  
Pavel Matyáš