Public relation

Pořádáme

7. ročník IPM Building Cupu

Ve dnech 25.8.-28-8. Se konal 7. ročník IPM Building Cupu v kategorii dorostu v tenisovém areálu klubu PTA Kolín. Akce se zúčastnilo 40 hráčů z celé České republiky, vítězem se stal Adam Januška z klubu TK Neridé Praha. Jako každý rok i tentokrát nám přálo počasí a klub PTA Kolín opět udržel vysoký standard organizace, služeb i zázemí po dobu celého turnaje. Hráči předvedly skvělé výkony a profesionální chování během všech zápasů. Všem bych chtěl touto cestou poděkovat.
Podrobné výsledky na Českém tenisovém svazu naleznete ZDE

6. ročník IPM Building Cupu 2015

Ve dnech 27.8.- 30.8.2015 se konal 6. Ročník IPM Building Cupu v kategorii dorostu v areálu PTA v Kolíně. Vítězem turnaje se stal Daniel Rabas z LTC Pardubice nasazený jako č.1 a jako první v historii našeho turnaje obhájil své loňské prvenství. Turnaje se zúčastnilo skoro 50 hráčů z celé republiky.Počasí nám přálo a celý turnaj se odehrál v poklidné atmosféře za perfektní organizace všech z klubu PTA Kolín.

5. jubilejní ročník IPM Building Cupu

Ve dnech 30.6.- 3.7.2014 se konal jubilejní 5. Ročník IPM Building Cupu v kategorii dorost v areálu PTA v Kolíně. Vítězem turnaje se stal Daniel Rabas z LTC Pardubice nasazený jako č.7. Turnaje se zúčastnilo skoro 40 hráčů z celé republiky, největšími „hvězdami“ byl Tadeáš Paroulek z ČLTK Praha ( mistr republiky starších žáků 2013) a Michael Vrbenský ze Sparty Praha , kteří společně ač nejmladší a rozhodně nejmenší suverénně vyhráli čtyřhru. Turnaj provázelo skvělé počasí a vynikající organizace ze strany PTA Kolín. Úroveň zápasů byla vysoká a především všechny zápasy provázelo korektní chování všech účastníků.
Již 5. ročník potvrdil zájem hráčů o „náš“ turnaj, jelikož prize money nejsou běžnou součástí turnajů kategorie dorostu a hráči se pod vidinou této odměny opravdu vydali ze všech sil.

4. ročník IPMB Cup 2013

Pod záštitou naší firmy se konal se 4. ročník celostátního turnaje kategorie B dorostu, kterého se zúčastnilo 41 hráčů. Vítězem se stal Vít Uhlíř z oddílu TK Sport Kolovraty, který nebyl mezi prvními 8 nasazenými. Překvapením turnaje byl halový mistr republiky starších žáků Marek Dubský z TK AGROFERT Prostějov, který se dostal do finále celého turnaje.
Barvy IPMB Building hájili velice dobře 2 svěřenci Jakub a Pavel Matyášové, protože Jakub Matyáš společně s Filipem Matějkou vyhráli celý turnaj ve čtyřhře.
Turnaj proběhl za skvělého počasí a vynikající organizační podpory klubu PTA Kolín v čele s jeho majitelem Matúšem Slebodníkem, za což jim velmi děkujeme.
Společně doufáme, že příští rok uspořádáme jubilejní 5. ročník IPMB Cupu.

3. ročník IPMB Cup 2012

Konal se 3. ročník celostátního turnaje kategorie B, kterého se zúčastnilo 30 hráčů. Vítězem turnaje se stal Zdeněk Pustějovský z LTC Pardubice, který v průběhu turnaje neztratil ani set. Turnaj proběhl v poklidné atmosféře za což všem hráčům a jejich doprovodu patří dík. Průběh turnaje provázely velmi komplikované povětrnostní podmínky hlavně silný vítr. Hráči se s tím vyrovnali statečně a po celou dobu turnaje podávali skvělé sportovní výkony. Těšíme se na příští rok kdy je v plánu již 4. ročník IPMB Cupu, tentokrát v kategorii dorost.

2. ročník IPMB Cup 2011

Po roce známe nové vítěze druhého ročníku IPM Building Cupu, který se konal v termínu 22.-25.7. 2011. Silná účast, která přivedla na tento turnaj 61 hráčů z celé republiky, z toho 3 hráči z české TOP 20, byla příslibem kvalitního turnaje. Nejvýše na žebříčku byl Antonín Štěpánek z Neridé Praha (12. po zimě).
Na turnaj dorazili i hráči ze zahraničí např. z Ruska a z Německa. Štěpánek nakonec jasně splnil roli favorita a turnaj vyhrál a vyřadil v semifinále i našeho favorita, sponzorovaného IPM Building, Pavla Matyáše. Nutno podotknout, že Štěpánek neztratil za celý turnaj ani set. Zatímco loni byl turnaj zařazen dle obtížnosti jako 8, letos byl ohodnocen obtížností 10.

1. ročník IPMB Cup 2010

Ve dnech 17 – 20.7. se konal na tenisových kurtech LTC Kolín 1. ročník celorepublikového turnaje starších žáků v tenise. Zúčastnilo se 38 hráčů ze všech částí ČR ( Karlovy Vary,Krnov,Liberec,Praha,Plzeň).Turnaj měl velmi dobrou sportovní úroveň,bylo k vidění několik zajímavých zápasů.Vítězství nakonec trochu překvapivě vzhledem k nasazení zůstalo v Kolíně zásluhou Jakuba Matyáše,který ve finále porazil Jakuba Rozlivka z Plzně.
Tímto turnajem doufám naše firma položila základ dalších ročníků,jelikož se po všech stránkách turnaj setkal s kladnými ohlasy od zabezpečení klubem i sponzorem.