Logo IPM Building
IPM Building

IPM Building

Společnost IPM Building spol.s r.o. vznikla v roce 2004 na základech firmy Ing. Pavel Matyáš provádění staveb, která byla založena v roce 1999. Specializací společnosti jsou architektonicky zajímavé atypické rodinné domy a vily pro privátní klientelu, jejichž autory jsou renomované české architektonické ateliéry či jednotliví architekti.

IPM Building má přibližně 30 vlastních zaměstnanců jak v dělnických, tak i technických profesích. Jednatelem a jediným majitelem společnosti je ing. Pavel Matyáš, autorizovaný inženýr v oblasti pozemních staveb. Společnost spolupracuje s osvědčenými dodavateli všech potřebných profesí, kteří se opakovaně podílejí na všech realizacích. Bez této stability a propojení by nebylo vůbec možné zvládat tak náročné stavby. Úzká specializace na segment atypického rodinného bydlení umožňuje společnosti IPM Building rozvíjet se v této oblasti a zaměřovat se na prvotřídní výsledek. Dokladem je několik ocenění Grand Prix architektů společností realizovaných staveb včetně vlastního areálu v Konárovicích, kde je od roku 2012 základna společnosti. Nezanedbatelná je i publikování desítek realizovaných staveb v odborných knihách, časopisech a dalších periodikách.

20 let IPM Building

2019

IPM Building oslavilo 20 let od vzniku firmy.

2012

Dokončení stavby nového areálu IPM Building. Výstavba probíhala od roku 2011 ve spolupráci s Luďkem Rýznerem (OK Plan Architects) a Jiřím Vincencem.

2004

Přechod společnosti na právní subjekt – IPM Building, spol. s r.o. Jednatelem a jediným majitelem firmy je autorizovaný inženýr v oblasti pozemních staveb Ing. Pavel Matyáš.

1999

Založení firmy s názvem Ing. Pavel Matyáš - provádění staveb, která následně v roce 2004 přešla na právní subjekt IPM Building.